• biurorachunkowe@mismart.pl
  • 77 546 20 30

O firmie

Biuro Rachunkowe MISMART

Biuro Rachunkowe MISMART (dawniej Biuro Rachunkowe Irena Misiurek) powstało w 1998 r. w Namysłowie.
Założycielką biura jest Irena Misiurek posiadająca licencję na prowadzenie ksiąg rachunkowych wydaną przez Ministra Finansów – numer 11300/98.

Specjalizujemy się w świadczeniu kompleksowych usług podatkowo-księgowych, kadrowych oraz doradczych dla przedsiębiorców, spółek, fundacji, stowarzyszeń i wspólnot mieszkaniowych.
Mamy również doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczaniu projektów współfinansowanych z Unii Europejskiej w ramach POKL, POIG.

Nasz zespół tworzą kompetentne i doświadczone osoby, wykształcone w zakresie księgowości, których umiejętności potwierdzają lata praktyki i zadowolenie Klientów.

Cechuje nas zaangażowanie w sprawy naszych Klientów, rzetelność, najwyższa jakość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny. Dla nas najważniejszy jest Klient i dla niego chcemy się zmieniać. Dlatego aktywnie usprawniamy nasze wewnętrzne procesy z wykorzystaniem m.in narzędzi Lean oraz inwestujemy w nowoczense narzędzia informatyczne. Dzięki temu, w przeciwieństwie do innych biur i niezależne od warunków rynkowych, rozwijamy się poszerzając bazę zadowolonych Klientów.

Jesteśmy elastyczni. Obsługujemy podmioty o zróżnicowanej specyfice, nie ograniczając się do wybranych branż. Poza usługami rozliczania, doradzmy naszym Klientom w sprawach przekształceń i optymalizacji podatkowej.
Korzystamy z nowoczesnych rozwiązań informatycznych, dzieki którym dajemy naszym Klientom dostęp do aktualnych danych finansowych ich firm, 24h/dobę z każdego miejsca na świecie.

Duże doświadczenie i praktyczna znajomość różnorodnych modeli biznesowych ułatwia nam dostosowanie naszej oferty do oczekiwań Klientów. Indywidualne podejście do Klienta oraz ogromne zaangażowanie w jego sprawy spowodowało, że przez przeszło 15 lat zaufało nam ponad 150 firm z całej Polski.

Od 2014 roku pracujemy w nowej, własnej siedzibie przy ul. Piłsudskiego 13 w Namysłowie.

Referencje:

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Biurem Rachunkowym Ireny Misiurek. Pracownicy i właścicielka Firmy są zawsze chętni do pomocy, zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych a także wykraczających poza zakres umowy. Fachowość, otwartość na klienta, dostępność poza godzinami pracy oraz przystępna cena, sprawiają że jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem. Uważamy, że jest to najlepsze Biuro Rachunkowe na terenie powiatu namysłowskiego.


Polecam
Daniel Bobrowiec
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Bobrowiec, Namysłów
PPHU Siódme Niebo Monika Zawadka

2013-02-08T16:26:39+02:00
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Biurem Rachunkowym Ireny Misiurek. Pracownicy i właścicielka Firmy są zawsze chętni do pomocy, zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych a także wykraczających poza zakres umowy. Fachowość, otwartość na klienta, dostępność poza godzinami pracy oraz przystępna cena, sprawiają że jesteśmy usatysfakcjonowani pod każdym względem. Uważamy, że jest to najlepsze Biuro Rachunkowe na terenie powiatu namysłowskiego. Polecam Daniel Bobrowiec Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ewa Bobrowiec, Namysłów PPHU Siódme Niebo Monika Zawadka

Z firmą Biuro Rachunkowe Irena Misiurek w Namysłowie współpracuję od 2001 roku. Firma świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny, doradczy, zawsze korzystny dla mojej działalności. Nie muszę się martwić o terminy składania sprawozdań do US i ZUS –u. Wszystko jest wykonane na czas . Ostatnia kontrola ZUS w mojej firmie wypadła bezbłędnie.
Dziękuję za dyspozycyjność, przystępność i … zawsze miły uśmiech sympatycznej obsługi. Polecam współpracę wszystkim którzy chcą spać spokojnie!


Joanna Kowalska
AWIM
AGENCJA WSPIERANIA INICJATYW MIESZKANIOWYCH
BIURO PROJEKTOWO – BUDOWLANE

2015-01-22T20:35:37+02:00
Z firmą Biuro Rachunkowe Irena Misiurek w Namysłowie współpracuję od 2001 roku. Firma świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny, doradczy, zawsze korzystny dla mojej działalności. Nie muszę się martwić o terminy składania sprawozdań do US i ZUS –u. Wszystko jest wykonane na czas . Ostatnia kontrola ZUS w mojej firmie wypadła bezbłędnie. Dziękuję za dyspozycyjność, przystępność i … zawsze miły uśmiech sympatycznej obsługi. Polecam współpracę wszystkim którzy chcą spać spokojnie! Joanna Kowalska AWIM AGENCJA WSPIERANIA INICJATYW MIESZKANIOWYCH BIURO PROJEKTOWO – BUDOWLANE

Współpraca mojej firmy z Biurem Rachunkowym Pani Ireny Misiurek układa się bardzo dobrze od 14 lat, od początku mojej działalności. Bardzo sobie cenię solidność i profesjonalizm właścicielki i kadry pracowniczej. Dzięki temu, że Biuro zajmuje się całokształtem księgowości mojej firmy tj. rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i wszystkimi problemami z tym związanymi, więcej czasu mogę poświęcić na sprawy związane z istotą mojej działalności. Profesjonalizm i solidność jest godna polecenia nie tylko firmom, ale również osobom prywatnym mającym problemy podatkowe.


PUH Eksport-Import “KARO”
Bartosz Turbakiewicz

2015-01-22T20:34:05+02:00
Współpraca mojej firmy z Biurem Rachunkowym Pani Ireny Misiurek układa się bardzo dobrze od 14 lat, od początku mojej działalności. Bardzo sobie cenię solidność i profesjonalizm właścicielki i kadry pracowniczej. Dzięki temu, że Biuro zajmuje się całokształtem księgowości mojej firmy tj. rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i wszystkimi problemami z tym związanymi, więcej czasu mogę poświęcić na sprawy związane z istotą mojej działalności. Profesjonalizm i solidność jest godna polecenia nie tylko firmom, ale również osobom prywatnym mającym problemy podatkowe. PUH Eksport-Import “KARO” Bartosz Turbakiewicz

Współpracę z Biurem Rachunkowym Pani Ireny Misiurek zaczęłam w 2003 roku i od tego czasu określam ją jako „perfekcyjną”. Biuro określić można w dwóch słowach: rzetelność i profesjonalizm.


Polecam
Beata Bojczuk
Punkt Apteczny Beata Bojczuk, Wilków

2013-02-08T17:25:25+02:00
Współpracę z Biurem Rachunkowym Pani Ireny Misiurek zaczęłam w 2003 roku i od tego czasu określam ją jako „perfekcyjną”. Biuro określić można w dwóch słowach: rzetelność i profesjonalizm. Polecam Beata Bojczuk Punkt Apteczny Beata Bojczuk, Wilków

Z Biurem Rachunkowym Pani Ireny Misiurek współpracuję od początku prowadzenia działalności, czyli od prawie 10 lat. Biuro obsługuje nas z zakresu rachunkowości i księgowości, reprezentując nas także we wszelkich formalnościach związanych z US i ZUS. Powierzone sprawy są realizowane kompetentnie i z najwyższą starannością co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Pracownicy i właścicielka są zawsze chętni do pomocy. zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby. Doceniam zaangażowanie i profesjonalne podejście do naszych problemów, ponieważ dzięki tej współpracy mogę w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności. Usługi Biura Rachunkowego Pani Ireny Misiurek mogę polecić zarówno początkującym przedsiębiorcom, jak i tym, którzy mają już uznaną pozycję na rynku.


Monika Zawadka
PPHU „Siódme Niebo”
http://www.siodmeniebo.lit.pl/

2013-02-08T15:27:08+02:00
Z Biurem Rachunkowym Pani Ireny Misiurek współpracuję od początku prowadzenia działalności, czyli od prawie 10 lat. Biuro obsługuje nas z zakresu rachunkowości i księgowości, reprezentując nas także we wszelkich formalnościach związanych z US i ZUS. Powierzone sprawy są realizowane kompetentnie i z najwyższą starannością co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Zlecenia są realizowane rzetelnie i terminowo. Pracownicy i właścicielka są zawsze chętni do pomocy. zarówno w sytuacjach typowych, jak i niestandardowych, odpowiadając na nasze często nagłe potrzeby. Doceniam zaangażowanie i profesjonalne podejście do naszych problemów, ponieważ dzięki tej współpracy mogę w pełni skupić się na swojej podstawowej działalności. Usługi Biura Rachunkowego Pani Ireny Misiurek mogę polecić zarówno początkującym przedsiębiorcom,

Biuro Rachunkowe Irena Misiurek współpracuje z nami od wielu lat, świadcząc dla naszej firmy usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Powierzone sprawy są realizowane z dużą starannością i pełnym profesjonalizmem, rzetelnie i terminowo. Zawsze możemy liczyć na fachowe doradztwo i szybką reakcję w sprawach nie cierpiących zwłoki.Biuro reprezentuje nas również w sprawach związanych z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Pracownicy Biura to osoby kompetentne, miłe, o wysokim poziomie kultury osobistej. Z pełnym przekonaniem polecam korzystanie z usług Biura Rachunkowego Irena Misiurek.


Edyta Wójtowicz
Kacper S.C.

2013-02-08T13:27:30+02:00
Biuro Rachunkowe Irena Misiurek współpracuje z nami od wielu lat, świadcząc dla naszej firmy usługi z zakresu rachunkowości i księgowości. Powierzone sprawy są realizowane z dużą starannością i pełnym profesjonalizmem, rzetelnie i terminowo. Zawsze możemy liczyć na fachowe doradztwo i szybką reakcję w sprawach nie cierpiących zwłoki.Biuro reprezentuje nas również w sprawach związanych z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em. Pracownicy Biura to osoby kompetentne, miłe, o wysokim poziomie kultury osobistej. Z pełnym przekonaniem polecam korzystanie z usług Biura Rachunkowego Irena Misiurek. Edyta Wójtowicz Kacper S.C.

Misja

Wspie­ra­ć naszych Klien­tów tak, aby nie straszne im były urzędy, zmie­nia­jące się prze­pisy, pro­blemy w ZUS-ach. Chcemy, aby myśleli tylko o tym jak pro­wa­dzić swój biz­nes, a resztę zosta­wili nam.

Wizja

Stać się czo­ło­wym Biu­rem Rachun­ko­wym w południowo – zachodniej  Polsce, a swoje przodow­nic­two opie­rać na jako­ści wyko­ny­wa­nych usług, a nie licz­bie roz­li­cza­nych pod­mio­tów gospo­dar­czych. Naszą główną reklamą mają być zado­wo­leni Klienci, któ­rzy doce­niają nie tylko jakość usług, ale miłą atmos­ferę, którą można u nas zastać.

Misja

Wspie­ra­ć naszych Klien­tów tak, aby nie straszne im były urzędy, zmie­nia­jące się prze­pisy, pro­blemy w ZUS-ach. Chcemy, aby myśleli tylko o tym jak pro­wa­dzić swój biz­nes, a resztę zosta­wili nam.

Wizja

Stać się czo­ło­wym Biu­rem Rachun­ko­wym w południowo – zachodniej  Polsce, a swoje przodow­nic­two opie­rać na jako­ści wyko­ny­wa­nych usług, a nie licz­bie roz­li­cza­nych pod­mio­tów gospo­dar­czych. Naszą główną reklamą mają być zado­wo­leni Klienci, któ­rzy doce­niają nie tylko jakość usług, ale miłą atmos­ferę, którą można u nas zastać.

Krótko o nas

Działamy od 1999 roku
Stosujemy filozofię Lean
Rozliczamy projekty unijne
Dajemy stały dostęp do danych
Rozliczamy i doradzamy
Obsługujemy ponad 150 firm

Nasze kwalifikacje


Zaufali nam